MOTORLU YATAKLAR

MOTORLU YATAKLAR

Dengeli motoru ile ultra sessiz çalışma sağlar. Döngü süresi 5, 10 veya 15 dakika gibi farklı değerlere ayarlanabilir.Sertlik ve yumuşaklık ayarı ışıklı 10 led gösterge düzeneği ile rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Güç ünitesi üzerinde CPR söndürme fonksiyonu bulunur.

İki kanallı hava akış sistemi ile değişken basınç modunda hasta vücuduna temas eden basınç noktaları sürekli olarak değişir ve böylece uzun süreli yatışlarda yatak yararsı riski ortadan kaldırılır.

Yatağın alt kısmındaki yaklaşık 5cm yüksekliğinde özel sünger katmanı yer almaktadır. Bu katman taşıma ve uzun süreli elektrik kesintilerinde hasta güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

  • MNS400 – Değişken Basınçlı Havalı Yatak

    Dengeli motoru ile ultra sessiz çalışma sağlar. Döngü süresi 5, 10 veya 15 dakika gibi farklı değerlere ayarlanabilir.Sertlik ve yumuşaklık ayarı ışıklı 10 led gösterge düzeneği ile rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Güç ünitesi üzerinde CPR söndürme fonksiyonu bulunur. İki kanallı hava akış sistemi ile değişken basınç modunda hasta vücuduna temas eden basınç noktaları sürekli olarak değişir ve böylece uzun süreli yatışlarda yatak yararsı riski ortadan kaldırılır. Yatağın alt kısmındaki yaklaşık 5cm yüksekliğinde özel sünger katmanı yer almaktadır. Bu katman taşıma ve uzun süreli elektrik kesintilerinde hasta güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

  • MNS500 – Düşük Hava Kayıplı Ve Değişken Basınçlı Havalı Yatak

    MNS400 modeli ile sağlanan tüm değişken hava basınç özelliklerinin yanında MNS500 yatağında, hasta ve yatak yüzeyi arasında dakikada 135 litreye kadar taze ve kuru havanın sirkülasyonu sağlanabilir. Pulsate özelliği ile yataktaki herbir hava hücresi içersinde 45 saniye aralıklarla basınç yükselir ve alçalır. Yatağın alt kısmındaki yaklaşık 5cm yüksekliğinde özel sünger katmanı yer almaktadır. Bu katman taşıma ve uzun süreli elektrik kesintilerinde hasta güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

  • MNS600 – Değişken Basınçlı Ve Hasta Dönüşünü Sağlayan Havalı Yatak

    Diğer modellerde sağlanan değişken basınç özelliklerini sağlar. Düşük basınç ve rotasyon terapisi olmak üzere ayarlanabilen modları içerir. Hasta dönüşlerinde 15, 25, 30 ve 45 gibi birçok açı seçeneği sunabilir. Statik modu, sola dönüş modu, sağa dönüş modu ve kombinasyonlu dönüş modları ile kullanılabilir. Yatağın alt kısmındaki yaklaşık 5cm yüksekliğinde özel sünger katmanı yer almaktadır. Bu katman taşıma ve uzun süreli elektrik kesintilerinde hasta güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.